Oferujemy krótkie terminy w ramach programów leczenia niepłodności metodą in vitro.
 
Od 25 kwietnia 2017r trwa rekrutacja do Programu In Vitro - więcej...
 
Od dnia 1.10.2017 krew do badan bedzie pobierana od godz. 10.30 (do odwolania)
 
W pigułce - ciekawostki - wybrane informacje
Błędy żywieniowe w dużej mierze są wrogiem męskiej płodności
czwartek, 23 maj 2013

Mężczyźni w znacznie mniejszym stopniu niż kobiety zwracają uwagę na to co jedzą i z jakim skutkiem. Niesłusznie, ponieważ otyłość to nie tylko estetyczny efekt złego żywienia. Do listy chorób powiązanych z otyłością zaliczyć można również męskie problemy z płodnością.

Czytaj całość...
 
Zwiększenie szans na uzyskanie ciąży
czwartek, 16 maj 2013

Jak wynika z najnowszych badań, pogodny nastrój pacjentki bezpośrednio po transferze zarodków może zwiększyć szansę na uzyskanie ciąży!

Czytaj całość...
 
Zespół policystycznych jajników
czwartek, 09 maj 2013

Zespół policystycznych jajników (PCOS) występuje u 4 – 12% kobiet w wieku rozrodczym. Uważa się, że jest to zaburzenie dziedziczne, które może wystąpić jako pełnoobjawowy zespół PCOS lub powodować jedynie podwyższone stężenia androgenów.

Czytaj całość...
 
Objawy owulacji
czwartek, 02 maj 2013

Czy wiesz jakie są objawy owulacji? Istnieje kilka objawów, dzięki którym możemy dość precyzyjnie określić fazę cyklu, w której znajduje się kobieta. Dla większej pewności najlepiej obserwować wszystkie czynniki jednocześnie.

Czytaj całość...
 
Owulacja a planowanie ciąży
czwartek, 25 kwiecień 2013

Dokładna obserwacja symptomów zbliżającej się owulacji, czyli jajeczkowania, pozwala na wyznaczenie dni płodnych. Najbardziej wiarygodny wynik uzyskamy, gdy badanie będziemy prowadzić je przez kilka miesięcy tak, by mieć pewność, że bezbłędnie rozpoznaje się moment jajeczkowania oraz zna się dobrze swój cykl.

Czytaj całość...
 
Badanie cykli menstruacyjnych
czwartek, 18 kwiecień 2013

Badanie cyklu menstruacyjnego wykonuje się aby sprawdzić, czy w czasie cyklu dochodzi do owulacji. Owulacja czyli jajeczkowanie to moment, kiedy możliwe jest zapłodnienie komórki jajowej i zajście w ciążę.

Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 6 z 39
Diagnostyka i leczenie niepłodności
Opierając się na naszej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu w diagnostyce i skutecznym leczeniu niepłodności przygotowaliśmy kilka opracowanych przez nas programów leczenia niepłodności: Program In Vitro, Program In Vitro dla pacjentek z obniżoną rezerwą jajnikową, Program In Vitro Double-Stimulation dla pacjentek z obniżoną rezerwą jajnikową, Program In Vitro w nawracających niepowodzeniach leczenia, Program In Vitro TESA/PESA.
Centrum Medycyny Rozrodu

ARTVIMED

ul. Legendy 3, 30-147 Kraków
(przy ul. Na Blonie)
telefon: +48 12 661 3030

rejestracja:
poniedziałek-piatek: 10.30-16.00

ZOBACZ GODZINY OTWARCIA

 


 
Projekt mający na celu uruchomienie innowacyjnego Centrum Medycyny Rozrodu ARTVIMED, jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.