Oferujemy krótkie terminy w ramach programów leczenia niepłodności metodą in vitro.
 
Od 25 kwietnia 2017r trwa rekrutacja do Programu In Vitro - więcej...
 
Od dnia 1.10.2017 krew do badan bedzie pobierana od godz. 10.30 (do odwolania)
 
Program In Vitro dla pacjentek z obniżoną rezerwą jajnikową

Pakiet: Program In Vitro dla pacjentek z obniżoną rezerwą jajnikową.

Program leczenia metodą zapłodnienia pozaustrojowego dedykowany pacjentkom z obniżoną rezerwą jajnikową, u których spodziewana jest ograniczona ilość wzrastających pęcherzyków. W tych sytuacjach liczy się każda uzyskana komórka jajowa. Założeniem programu jest zmaksymalizowanie szansy na pobranie wartościowych, dobrych jakościowo komórek jajowych, uzyskanie dobrych wyników hodowli zarodków (dzięki systemowi time-lapse) oraz transfer zarodków w najbardziej optymalnych warunkach po zwiększeniu receptywności endometrium (scratching). W ramach pakietu pacjenci uzyskują dostęp do pełnego programu leczenia, wzbogaconego o metody zwiększające receptywność endometrium, procedurę IMSI-MSOME i metody optymalizujące warunki hodowli (Embryoscope). W razie potrzeby można również zastosować osłonę atosibanem w trakcie transferu, co zmniejsza ryzyko wydalenia zarodków po transferze w wyniku czynności skurczowej macicy. Program oparty jest na krótkim protokole antagonistycznym poprzedzonym leczeniem prasteronem i primingiem estrogenowym, bez limitu leków stosowanych w trakcie stymulacji.

W skład pakietu „Program In Vitro dla pacjentek z obniżoną rezerwą jajnikową” wchodzi:

  • przygotowanie do programu (wizyta kwalifikująca, USG Tv, badania mikrobiologiczne, badania epidemiologiczne, scratching endometrium w cyklu poprzedzającym stymulację)
  • stymulacja (leki do stymulacji (bez limitu - w zależności od indywidualnych potrzeb pacjentki), badania hormonalne, wizyty i USG Tv w trakcie stymulacji)
  • badania przed znieczuleniem, konsultacja anestezjologiczna
  • pobranie komórek jajowych
  • zapłodnienie pozaustrojowe (IVF-IMSI-MSOME)
  • w razie konieczności możliwość użycia nasienia z banku nasienia ARTVIMED (Cryos, Kriobank) w ramach pakietu
  • hodowla zarodków w systemie time-lapse (EmbryoScope)
  • wspomaganie wykluwania (assisted hatching)
  • transfer zarodków (jako opcja transfer zarodków w osłonie atosibanem za dopłatą)
  • witryfikacja zarodków i przechowywanie przez 1 rok

Koszt: sprawdź w cenniku

Zobacz wszystkie nasze pakiety leczenia niepłodności

 
Diagnostyka i leczenie niepłodności
Opierając się na naszej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu w diagnostyce i skutecznym leczeniu niepłodności przygotowaliśmy kilka opracowanych przez nas programów leczenia niepłodności: Program In Vitro, Program In Vitro dla pacjentek z obniżoną rezerwą jajnikową, Program In Vitro Double-Stimulation dla pacjentek z obniżoną rezerwą jajnikową, Program In Vitro w nawracających niepowodzeniach leczenia, Program In Vitro TESA/PESA.
Centrum Medycyny Rozrodu

ARTVIMED

ul. Legendy 3, 30-147 Kraków
(przy ul. Na Blonie)
telefon: +48 12 661 3030

rejestracja:
poniedziałek-piatek: 10.30-16.00

ZOBACZ GODZINY OTWARCIA

 


 
Projekt mający na celu uruchomienie innowacyjnego Centrum Medycyny Rozrodu ARTVIMED, jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.