Oferujemy krótkie terminy w ramach programów leczenia niepłodności metodą in vitro.
 
Od 25 kwietnia 2017r trwa rekrutacja do Programu In Vitro - więcej...
 
Od dnia 1.10.2017 krew do badan bedzie pobierana od godz. 10.30 (do odwolania)
 
Program In Vitro w nawracających niepowodzeniach leczenia

Pakiet: Program In Vitro w nawracających niepowodzeniach leczenia.

Program leczenia metodą zapłodnienia pozaustrojowego dedykowany pacjentkom z nawracającymi niepowodzeniami leczenia na etapie implantacji lub w I trymestrze ciąży. W skład pakietu wchodzą metody i procedury, których zastosowanie ma zwiększyć szansę na uzyskanie ciąży klinicznej i urodzenie zdrowego dziecka. W tym celu program poprzedzony jest wnikliwą analizą przyczyn dotychczasowych niepowodzeń, ew. dodatkowymi badaniami i zabiegami diagnostycznymi oraz endoskopowym scratchingiem endometrium, dającym w efekcie podwyższenie receptywności endometrium i ułatwienie implantacji zarodka. Zastosowanie IMSI-MSOME ma na celu ograniczenie ryzyka związanego z zapłodnieniem komórki jajowej przez nieprawidłowy morfologicznie plemnik, co w znacznym stopniu wiąże się z nieprawidłowościami materiału genetycznego. Hodowla w systemie time-lapse umożliwia wnikliwe śledzenie tempa i sposobu podziału komórek w rozwijającym się zarodku, co informuje nas o jego potencjale rozwojowym. W celu uniknięcia nadmiernej czynności skurczowej przed i po transferze podajemy leki ograniczające skurcze macicy. Leki stosowane w trakcie stymulacji dostępne są bez limitu, zależnie od potrzeb pacjentki.

W skład pakietu „Program In Vitro w nawracających niepowodzeniach leczenia” wchodzi:

 • przygotowanie do programu (wizyta kwalifikująca, ustalenie wskazań do ew. sterydoterapii i leczenia p/zakrzepowego, USG Tv, badania mikrobiologiczne, badania epidemiologiczne)
 • histeroskopia diagnostyczno-terapeutyczna ze scratchingiem endometrium metodą endoskopową w cyklu poprzedzającym stymulację)
 • stymulacja (leki do stymulacji (bez limitu - w zależności od indywidualnych potrzeb pacjentki), badania hormonalne, wizyty i USG Tv w trakcie stymulacji)
 • badania przed znieczuleniem, konsultacja anestezjologiczna
 • pobranie komórek jajowych
 • zapłodnienie pozaustrojowe (IVF-IMSI-MSOME)
 • w razie konieczności możliwość użycia nasienia z banku nasienia ARTVIMED (Cryos, Kriobank) w ramach pakietu
 • hodowla zarodków w systemie time-lapse (EmbryoScope)
 • wspomaganie wykluwania (assisted hatching)
 • transfer zarodków w osłonie atosibanem
 • witryfikacja zarodków i przechowywanie przez 1 rok

Koszt: sprawdź w cenniku

Zobacz wszystkie nasze pakiety leczenia niepłodności

 
Diagnostyka i leczenie niepłodności
Opierając się na naszej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu w diagnostyce i skutecznym leczeniu niepłodności przygotowaliśmy kilka opracowanych przez nas programów leczenia niepłodności: Program In Vitro, Program In Vitro dla pacjentek z obniżoną rezerwą jajnikową, Program In Vitro Double-Stimulation dla pacjentek z obniżoną rezerwą jajnikową, Program In Vitro w nawracających niepowodzeniach leczenia, Program In Vitro TESA/PESA.
Centrum Medycyny Rozrodu

ARTVIMED

ul. Legendy 3, 30-147 Kraków
(przy ul. Na Blonie)
telefon: +48 12 661 3030

rejestracja:
poniedziałek-piatek: 10.30-16.00

ZOBACZ GODZINY OTWARCIA

 


 
Projekt mający na celu uruchomienie innowacyjnego Centrum Medycyny Rozrodu ARTVIMED, jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.