Oferujemy krótkie terminy w ramach programów leczenia niepłodności metodą in vitro.
 
Od 25 kwietnia 2017r trwa rekrutacja do Programu In Vitro - więcej...
 
Zmiana godzin otwarcia w dniach 24, 25 i 26 stycznia
Centrum ARTVIMED czynne do godz. 13.00
 
O nas - opinie

Opinie o nas, naszej pracy i Centrum Medycyny Rozrodu ARTVIMED z Krakowa znajdziecie Państwo w wielu miejscach.

Zamieść swoją opinię o nas - wystaw nam ocenę.

Zapraszamy na naszą stronę na portalu Facebook - gdzie znajdują się oceny i recenzje. Zapraszamy także na portal Znany lekarz, gdzie znajdują się opinie o Centrum ARTVIMED oraz opinie o Dr n. med. Bartoszu Chrostowskim.

Jeśli korzystasz ze smartfonu lub innego urządzenia mobilnego możesz też zeskanować zamieszczony kod QR - który automatycznie przeniesie Cię na naszą stronę na Facebooku lub na portal Znany Lekarz i pokaże wystawione do tej pory opinie innych osób oraz od razu pozwoli wystawić nam opinię.

Kod QR - opinie na portalu Facebook

Kod QR - opinie Facebook

Kod QR - opinie na portalu Znany Lekarz (Dr Chrostowski)

Kod QR - opinie Dr Chrostowski

Nie wiesz jak korzystać z kodów QR?

Po pierwsze, musisz mieć zainstalowaną w swoim urządzeniu aplikację do odczytu kodów QR. W większości smartfonów taką aplikację zainstalował Ci producent.

Jeśli nie masz takiej - możesz ją samemu zainstalować. Jeśli używasz urządzenia z systemem Android to jedną z takich aplikacji jest np. QR Droid (do pobrania i zainstalowania ze sklepu Google Play - kliknij tutaj).

Gdy uruchomisz aplikację do skanowania kodów QR wystarczy, że za pomocą kamerki zeskanujesz obrazek powyżej (kod QR) i już znajdziesz się we właściwym miejscu!

 
Diagnostyka i leczenie niepłodności
Opierając się na naszej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu w diagnostyce i skutecznym leczeniu niepłodności przygotowaliśmy kilka opracowanych przez nas programów leczenia niepłodności: Program In Vitro, Program In Vitro dla pacjentek z obniżoną rezerwą jajnikową, Program In Vitro Double-Stimulation dla pacjentek z obniżoną rezerwą jajnikową, Program In Vitro w nawracających niepowodzeniach leczenia, Program In Vitro TESA/PESA.
Centrum Medycyny Rozrodu

ARTVIMED

ul. Legendy 3, 30-147 Kraków
(przy ul. Na Blonie)
telefon: +48 12 661 3030

rejestracja:
poniedziałek-piatek: 10.30-16.00

ZOBACZ GODZINY OTWARCIA

 


 
Projekt mający na celu uruchomienie innowacyjnego Centrum Medycyny Rozrodu ARTVIMED, jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.