Oferujemy krótkie terminy w ramach programów leczenia niepłodności metodą in vitro.
 
Od 25 kwietnia 2017r trwa rekrutacja do Programu In Vitro - więcej...
 
Od dnia 1.10.2017 krew do badan bedzie pobierana od godz. 10.30 (do odwolania)
 
Niepłodność. Granice. Bezpłatne warsztaty

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty "Niepłodność. Granice", które odbędą się w Krakowie w dniu 14 października 2017 r. Rozpoczęcie: godz. 10:00. Miejsce: Hotel IBIS (ul. Pawia 15).

Czy starania o dziecko i leczenie mają granicę, jak to wygląda w nas samych i w naszych relacjach. Podczas warsztatów zastanowimy się wspólnie czy niepłodność ma granice, jeśli tak, to gdzie one przebiegają. W trakcie ćwiczeń będzie można przyjrzeć się swoim granicom na drodze do rodzicielstwa i tradycyjnie odpowiedzieć sobie: 'Co dalej'.

Niepłodność. Granice. Bezpłatne warsztaty. 14 października 2017 o godzinie 10:00. Hotel 'IBIS' ul. Pawia 15, Kraków

Warsztaty poprowadzą: Dr n. med. Bartosz Chrostowski, Magdalena Modlibowska, Olga Jurasz-Halaczek

Ilość miejsc ograniczona. Osoby zainteresowane uczestnictwem w warsztatach prosimy o zgłoszenie swojego udziału na mail: warsztaty@artvimed.pl lub telefonicznie +48 12 661 3030

Dr n. med. Bartosz Chrostowski
Specjalista ginekolog-położnik, dyrektor Centrum ARTVIMED
opowie o diagnozowaniu i możliwościach leczenia niepłodności zgodnie ze standardami PTMR (Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu) oraz przedstawi granice wspomagania rozrodu z medycznego punktu widzenia.

Magdalena Modlibowska
Czy adopcja jest dla każdego? Jak ja prawidłowo rozumieć? Jak to jest tworzyć własną rodzinę dzięki adopcji? To wszystko przedstawi Magdalena Modlibowska - Prezeska Fundacji "Po Adopcji", autorka książki "Odczarować adopcję" o "Księga Adoptowanego Dziecka".

Olga Jurasz-Halaczek
Psycholog, psychoterapeuta, pracownik Beskidzkiego Centrum Zdrowia Psychicznego. Poprowadzi warsztaty, na których uczestnicy będą mieli możliwość popatrzyć na granice, których doświadczają w drodze do rodzicielstwa oraz spojrzeć na to, co jest po drugiej stronie.

 
Diagnostyka i leczenie niepłodności
Opierając się na naszej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu w diagnostyce i skutecznym leczeniu niepłodności przygotowaliśmy kilka opracowanych przez nas programów leczenia niepłodności: Program In Vitro, Program In Vitro dla pacjentek z obniżoną rezerwą jajnikową, Program In Vitro Double-Stimulation dla pacjentek z obniżoną rezerwą jajnikową, Program In Vitro w nawracających niepowodzeniach leczenia, Program In Vitro TESA/PESA.
Centrum Medycyny Rozrodu

ARTVIMED

ul. Legendy 3, 30-147 Kraków
(przy ul. Na Blonie)
telefon: +48 12 661 3030

rejestracja:
poniedziałek-piatek: 10.30-16.00

ZOBACZ GODZINY OTWARCIA

 


 
Projekt mający na celu uruchomienie innowacyjnego Centrum Medycyny Rozrodu ARTVIMED, jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.