NIEPŁODNOŚĆ†. GRANICE. BEZPŁATNE WARSZTATY. 14 PAŹDZIERNIKA 2017 - KRAKÓW
Poprowadzą: Dr n. med. Bartosz Chrostowski, Magdalena Modlibowska i Olga Jurasz-Halaczek - Zarejestruj się...

 
Oferujemy krótkie terminy w ramach programów leczenia niepłodności metodą in vitro.
 
Od 25 kwietnia 2017r trwa rekrutacja do Programu In Vitro - więcej...
 
W dniu 30.09.2017 (sobota) Klinika ARTVIMED bedzie NIECZYNNA
 
Od dnia 1.10.2017 krew do badan bedzie pobierana od godz. 10.30 (do odwolania)
 
Niepłodność. Granice. Bezpłatne warsztaty

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty "Niepłodność. Granice", które odbędą się w Krakowie w dniu 14 października 2017 r. Rozpoczęcie: godz. 10:00. Miejsce: Hotel IBIS (ul. Pawia 15).

Czy starania o dziecko i leczenie mają granicę, jak to wygląda w nas samych i w naszych relacjach. Podczas warsztatów zastanowimy się wspólnie czy niepłodność ma granice, jeśli tak, to gdzie one przebiegają. W trakcie ćwiczeń będzie można przyjrzeć się swoim granicom na drodze do rodzicielstwa i tradycyjnie odpowiedzieć sobie: 'Co dalej'.

Niepłodność. Granice. Bezpłatne warsztaty. 14 października 2017 o godzinie 10:00. Hotel 'IBIS' ul. Pawia 15, Kraków

Warsztaty poprowadzą: Dr n. med. Bartosz Chrostowski, Magdalena Modlibowska, Olga Jurasz-Halaczek

Ilość miejsc ograniczona. Osoby zainteresowane uczestnictwem w warsztatach prosimy o zgłoszenie swojego udziału na mail: warsztaty@artvimed.pl lub telefonicznie +48 12 661 3030

Dr n. med. Bartosz Chrostowski
Specjalista ginekolog-położnik, dyrektor Centrum ARTVIMED
opowie o diagnozowaniu i możliwościach leczenia niepłodności zgodnie ze standardami PTMR (Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu) oraz przedstawi granice wspomagania rozrodu z medycznego punktu widzenia.

Magdalena Modlibowska
Czy adopcja jest dla każdego? Jak ja prawidłowo rozumieć? Jak to jest tworzyć własną rodzinę dzięki adopcji? To wszystko przedstawi Magdalena Modlibowska - Prezeska Fundacji "Po Adopcji", autorka książki "Odczarować adopcję" o "Księga Adoptowanego Dziecka".

Olga Jurasz-Halaczek
Psycholog, psychoterapeuta, pracownik Beskidzkiego Centrum Zdrowia Psychicznego. Poprowadzi warsztaty, na których uczestnicy będą mieli możliwość popatrzyć na granice, których doświadczają w drodze do rodzicielstwa oraz spojrzeć na to, co jest po drugiej stronie.

 
Diagnostyka i leczenie niepłodności
Opierając się na naszej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu w diagnostyce i skutecznym leczeniu niepłodności przygotowaliśmy kilka opracowanych przez nas programów leczenia niepłodności: Program In Vitro, Program In Vitro dla pacjentek z obniżoną rezerwą jajnikową, Program In Vitro Double-Stimulation dla pacjentek z obniżoną rezerwą jajnikową, Program In Vitro w nawracających niepowodzeniach leczenia, Program In Vitro TESA/PESA.
Centrum Medycyny Rozrodu

ARTVIMED

ul. Legendy 3, 30-147 Kraków
(przy ul. Na Blonie)
telefon: +48 12 661 3030

rejestracja:
poniedziałek-piatek: 10.30-16.00

ZOBACZ GODZINY OTWARCIA

 


 
Projekt mający na celu uruchomienie innowacyjnego Centrum Medycyny Rozrodu ARTVIMED, jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.